• Mapa stránok
  • E-mail kontakt

SOŠA Košice

     Študentský identifikačný preukaz ISIC

       Medzinárodný študentský identifikačný preukaz ISIC je jediný celosvetovo uznávaný doklad preukazujúci štatút študenta denného štúdia na základnej, strednej alebo vysokej škole. Preukazy vydáva od roku 1949 medzinárodná organizácia ISTC (International Student Travel Confederation) pod záštitou UNESCO. Povinné pre žiakov našej školy!

Informácie o najnovších zľavách, novinky:

Aktuálne informácie o predĺžení ISIC preukazu - kliknite tu

Predĺženie si zľavy na dopravu na preukaze študenta - kliknite tu

Aktuálne informácie o predĺžení ISIC preukazu - kompletná revalidácia - kliknite tu

Výhody karty ISIC

ISIC preukaz - zľavy

ITIC preukaz - zľavy

www.isic.sk

Klikni si na obrázok!

ISIC študentský identifikačný preukaz pre žiakov našej školy!


     Ako sa bezplatne zaregistrovať a cestovať na bezplatnú prepravu

Pre využívanie bezplatnej prepravy žiakov a študentov vo vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko, je potrebná jednorazová registrácia ISIC preukazu študenta (bezkontaktnej čipovej karty) v systéme ZSSK.

Registráciu je možné okrem osobnej návštevy pokladnice s KVC na železničnej stanici, vykonať jednoducho aj online z pohodlia domova, na stránke Zákazníckeho konta ZSSK. Po úspešnom vytvorení registrácie s nárokom na bezplatnú prepravu a uvedením čísla ISIC preukazu, je možné služby bezplatnej prepravy začať využívať okamžite.

Študentom odporúčame vyzdvihovať si lístky na bezplatnú prepravu s dostatočným predstihom komfortne online – a to prostredníctvom eshopu ZSSK alebo mobilnej aplikácie Ideme vlakom, ktorá je dostupná pre platformu Android aj iOS.

Bližšie informácie o podmienkach registrácie a bezplatnej prepravy získate TU.

ĎALŠÍ PARTNERI A SPONZORI